KREATYWNA WIZYTÓWKA. Co To? Przeczytaj nasz opis :), Warszawa


Cena do uzgodnienia

W dzisiejszych czasach posiadanie czegoś, czego nie widzi się na co dzień wzbudza zainteresowanie. Nie inaczej jest z papierową wizytówką, którą posiada prawie każda firma.
Dobrze zaprojektowana i odpowiednio dobrane ozdobniki, które zwracają na nią uwagę wpływają na percepcję i tym samym na skuteczność przekazu.

Nasze studio graficzne i drukarnia cyfrowa specjalizuje się w takich realizacjach. Poczynając właśnie od KREATYWNEJ WIZYTÓWKI.

To co chcemy dzisiaj Państwu zaoferować to WIZYTÓWKI WYKONANE NA PAPIERZE/KARTONIE BARWIONYM W MASIE. Co to oznacza? że krawędzie wizytówki są w tym samym kolorze co jej kolor na awersie i rewersie. Czyli to papier jest jakiegoś konkretnego koloru, a nie tylko nadrukowane tło.
NA TAKICH WIZYTÓWKACH wykonujemy tzw. złocenia i srebrzenia, ewentualnie nadruki w kolorze białym.
EFEKT KOŃCOWY jest REWELACYJNY, a to że jesteśmy specjalistami od druku nisko i średnio nakładowego nie wymusza na Państwu wykonania tych wizytówek w tysiącach. Wykonujemy je od 100sztuk.

DLA PRZYKŁADU
Powyższa cena dotyczy wykonania 100sztuk wizytówek na sztywnym papierze koloru czarnego lub granatowego z jednostronnymi złoceniami.

Zapraszamy do kontaktu z nami.
Chętnie odpowiemy na wszystkie pytania, chętnie doradzimy i chętnie zrealizujemy Twoje zlecenia :)

Polska, Warszawa
 
 


Liczba wyświetleń strony: 290